Acne regener

Dostupnost Skladem
Kód: 49
269 Kč
Acne regener
Acne regener
Tip

ACNE REGENER

30ml

Rychle vstřebatelné sérum kyseliny hyaluronové v jednorázových ampulích. Kyselina hyaluronová dokonale hydratuje, regeneruje a vyplňuje i nejhlubší partie kůže. Omlazuje kožní reliéf, udržuje pružnost a plnost pokožky. Staré vrásky částečně vyhlazuje a zpomaluje tvorbu nových. Spouští spontánní redukci svrchní vrstvy kůže - hydropeeling. Účinně tlumí aknózní projevy pleti. Blokuje volné radikály.

Pro okamžitou regeneraci všech typů pletí nanášíme na pokožku a jemnou masáží vklepáváme do aknózních partií pokožky (obličej, ramena, atd.). Nanášíme a zapracováváme dokud pokožka vstřebává. Při první aplikaci je přípravek vstřebáván více, při dalších aplikacích již méně. Jakmile již přípravek není pokožkou vstřebáván, aplikaci ukončíme. Nadměrné dávkování zůstává na povrchu pokožky a následný povrchový odpar působí spíše negativně – vysušuje svrchní rohovou vrstvu – dochází k šupinatění pokožky. Bezprostředně po ukončení aplikujeme tenkou vrstvu Cream regeneru.

Otevřená ampule Acne regeneru vydrží při běžných skladovacích podmínkách cca týden. Nezávadnost obsahu již otevřené ampule ověříme jednoduchým testem. Obsah musí mezi prsty vytvářet nitku, pokud se chová jako voda, je již znehodnocen.