Face regener

Dostupnost Skladem
Kód: 55
269 Kč
Face regener

FACE REGENER

30ml

 

Rychle vstřebatelné sérum kyseliny hyaluronové v jednorázových ampulích. Pro okamžitou regeneraci všech typů pletí. Kyselina hyaluronová dokonale hydratuje, regeneruje a vyplňuje i nejhlubší partie kůže. Omlazuje kožní reliéf, udržuje pružnost a plnost pokožky. Staré vrásky částečně vyhlazuje a zpomaluje tvorbu nových. Spouští spontánní redukci svrchní vrstvy kůže - hydropeeling. Blokuje volné radikály.

Naneseme na pokožku a jemnou masáží vklepáváme do cílových partií pokožky (obličej, krk, dekolt). Nanášíme a zapracováváme dokud pokožka vstřebává. Při první aplikaci je přípravek vstřebáván více, při dalších aplikacích již méně. Jakmile již přípravek není pokožkou vstřebáván, aplikaci ukončíme. Nadměrné dávkování zůstává na povrchu pokožky a následný povrchový odpar působí spíše negativně – vysušuje svrchní rohovou vrstvu – dochází k šupinatění pokožky. Bezprostředně po ukončení aplikujeme tenkou vrstvu Cream regeneru.

Otevřená ampule Face regeneru vydrží při běžných skladovacích podmínkách cca týden. Nezávadnost obsahu již otevřené ampule ověříme jednoduchým testem. Obsah musí mezi prsty vytvářet nitku, pokud se chová jako voda, je již znehodnocen.

 

Upozornění: Všechny přípravky jsou silně hydratační a je nutné ošetřenou pleť chránit minimálně 20 minut před mrazem. Stejnou dobu vyčkejte s aplikací chemicky konzervovaných kosmetických přípravků.